Kalendārs
Apmeklējumi
Šobrīd klātienē ir 2 viesi 
Meklēt

Skolotāji

 

P9300194 - kopija 

Guntra Magonīte

 

 skolas direktore, ķīmijas,bioloģijas skolotāja

 

 

 

 

 

Santa Brošasanta

 datorikas skolotāja

 

 

 

 

 

Karīna Cimermane -karīna

sākumskolas , vizuālās mākslas skolotāja

 

 

 

 

 

 

Ilze Gesteilze

mūzikas, pirmsskolas skolotāja

 

 

 

 

 

 

Uldis Ķemers-

fizikas, ģeogrāfijas, sporta, mājturības skolotājsP9010087 - kopija

 

 

 

 

 

 

 

 

Aiva Cela -

angļu valodas, vēstures, sociālo zinību skolotājaaiva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Guna Ķemere-

matemātikas, mājturības skolotāja

 

 P9010061

 

 

 

 

 

 

 

 

Sanita Gūtmane -

latviešu valodas skolotāja

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        4 0693 10                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

 

 

 

Anita Pāvelsone -

dabaszinību un bioloģijas skolotājaP9010063

 

 

 

  

 

 

Baiba Jaunzeme -                                                     

sākumskolas skolotāja                                                                                          

               2 0625 9                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

 

Marina Jaunzeme - Apše

sākumskolas skolotāja

IMG-20181005-WA0006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sabīne Zegnere-

pirmsskolas skolotājaP9010054 - kopija 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ginta Cīrule-

pirmsskolas skolotājaP9010054 - kopija